Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Профілактика і укріплення організму.


Для укріплення організму.

Укріплення організму   Шипшина (плоди) - 2-3 ст. ложечки, хвоя (молоді голки з ялини або сосни) - 5 ст. ложечок, сухе цибулиння - 2 ст. ложечки. Збір весь добре подрібнити і залити його 0,7 л водою, довести розчин до кипіння, варити на маленькому вогні протягом 10 хв. Настоювати цілу ніч, процідити настій і випити його за день. Цей засіб добре стимулює всі обмінні процеси в організмі, і добре підвищує опірність організму до різних недуг.


Зміцнення імунітету.

  Зміцнення імунітету за допомогою засобу, для приготування якого потрібно взяти 3 кілограми буряка, 3 кілограми моркви, 2 кілограми гранатів, 2 кілограми лимонів. Все приготоване пропустити через соковижималку. Лимончики попередньо почистити від насіння, але пропускати в соковижималці разом з цедрою, а пропускати гранат - зі шкіркою, кісточками, і навіть з перетинками. Сік влити в баночку і додати тудаже 2 кілограми меду.
  Приймати бальзам вранці і на ніч по півсклянки протягом цілого місяця. Потім зробити невелику перерву на два тижні, і знову місяць приймати цей цілющий бальзам, який допоможе вам прекрасно протистояти вірусам і навіть різним респіраторним інфекціям.


Зміцнюємо організм хвоєю.

  Для підвищення імунітету організму можна застосовувати досить найпростіший метод - настій свіжої соснової хвої.
  2 столові ложечки зелених голок залити стаканчиком окропу, варити їх 20 хвилин. Цій суміші дати настоятися півгодини, процідити, і додати туди цукор за смаком і пити настій по стаканчику в день, розділивши його на 2-3 прийоми.
  Слід зауважити, що ці настійки з сосни можуть викликати у людей алергічні реакції організму, іноді виникають болі в серці. Протипоказані вони вагітним, хворим на гепатити, нефрити.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!