Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування забоїв і ростяжок.


Місця з саднами лікуємо за допомогою солі.

Лікування забоїв і ростяжок   Місце з садинами і те місце де розтягнули, добре знеболювати за допомогою пов'язки змоченою соляним розчином. Для цього 1 столову ложечку кухонної солі розчиняємо у склянці підігрітої води. Обмочуємо у нашому розчині марлю, а краще тканина з льону і додаємо до місця, де ми забилися або розтягнули, на кілька годин. Якщо сильні удари або розтяжки, то дану процедуру слід кілька разів повторити.


Якщо ви розтягнули або забили ногу або руку.

  Змочіть добре серветку в оцті з яблук і одну зі сторін змоченої серветки посипте змеленим, чорним перцем. Посипаною стороною, серветку акуратно прикладіть до цього проблемного місця, яке розтягнули або забили. Тримайте серветку так 10-15 хвилин. І повторіть цю процедуру лікування до п'яти разів протягом дня.


Ви розтягнули ногу.

  Якщо ви розтягнули ногу, Спробуйте її вилікувати таким чином. Візьміть одну дрібно нарізану цибулину, змішайте її з чайною ложечкою цукру-піску і покладіть кашку на марлю. Зверху прикрийте кашку іншою марлею і цей «бутерброд» накладіть на хворе місце, прибінтуйте його. Тримайте накладку до тих пір, поки вся кашка не розійдиться, а біль не стихне. Пов'язку можна поміняти, але як правило, не потрібно.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!