Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Народні методи лікування серця.


Народні методи лікування серця

Дієта для серця.

  Ваше серце також буде добре і набагато впевненіше працювати, якщо Ви будете постійно пити калиновий чай, заправлений цукром або медом. Але потрібно стежити весь час за тиском. Якщо тиск буде підвищуватися, то чай не пийте.


Еліксир із овочів для серця.

  Потрібно змішати по 150 мл. морквяного соку із соком буряка. До цієї суміші додати 50 мл. соку із журавлини і ще 150 мл. горілки. В цій суміші із спиртом розчиніть мед 150 грам. Потрібно настояти цю суміш в місці захищеному від світла, ще приблизно 2-3 доби. Настояну суміш потрібно зберігати в холодильнику. Приймати її потрібно по столовій ложці, по 3-4 рази в день, тільки до їди. Після 2 тижнів приймання цих ліків, ви будете почуватись набагато краще. Серце вже буде битись спокійніше і тиск не буде вас турбувати.


Суміш для заспокоєння серця.

  Щоб вилікувати вегетоневрози ішемічної недуги серця, міокардити, кардіосклерози, то ви можите приготовити таку суміш. Траву собачої кропиви, серцевої - 90 грам, квіти та листя колючого глоду - 50 грам, траву талабану польового - 40 грам, траву звичайного вересу - 50 грам, траву меліси - 20 грам, залити 2 літрами окропу. Настоювати це все до охолодження. Пити по 30 - 40 мл. По 3 - 4 рази, протягом доби за півгодини до їди. Курс лікування триває 1 - 2 роки, із перервами поквартально на 10 - 15 діб.


Щоб знизити тиск і серце заспокоїти.

   Розтерти з цукром ягоди калини, і сік калини приймайте по 1-2 столові ложечці, по 3-4 рази на день до їди для зниження тиску і для заспокоєння болю в серці. Гіпертонікам треба їсти калину з кісточками. Гірчичники ставляться на тілі, в області серця, на потилиці і області ікри при стенокардії, гіпертонічних кризах і загрози інсульту.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!