Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування простуди.


Застуду допоможе вилікувати каланхое.

Лікування простуди   Якщо у вас тече із носа, то носові отвори змащені 2-3 рази на день соком свіжого листя із каланхое допоможуть позбутися течі із носа. А ще краще закапувати в ніс 3-5 крапель соку каланхое. Якщо у вас хронічний тонзиліт, то змащені мигдалини допоможуть його вилікувати. Якщо хворе горло то сік каланхое розведений водою в пропорції 1:1 допоможе вилікувати його. Тільки цим розчином потрібно полоскати горло по кілька разів на день.


Вовняне «кільце» від застуди і головного болю.

  Звяжіте собі з м'якої вовни у вигляді кільця смужку шириною 7-8 см так, щоб вона не туго охоплювала ділянки на потилиці і чола. Носіть її у будинку і надягайте на ніч, якщо ви змерзли, підхопили гостру респіраторну вірусну інфекцію або у вас болить голова при зміні погоди і під час магнітних бур. Можна застосовувати таке вовняне «кільце» і для профілактики захворювань і впорядкування сну. Адже смужка проходить через дві зони - від потилиці і початку шиї, і на лобі між бровами, які тісно пов'язані з нашими метеопатичними властивостями. Таке «кільце» - краща одежа, ніж вовняна шапочка, так як більша частина голови залишається відкритою і може спокійно дихати.


Приготовлені суміші від застуди.

  Відчуваєте, що застудилися? Натріть на тертці невеликі 2-3 цибулини. Коли будете терти не відвертайтеся, а не затискайте ніс! У цей момент виділяється дуже велика кількість фітонцидів. Якщо ви зумієте вдихати аромат з цієї свіжоприготовленної кашки із цибулі, протягом 7-10 хвилин. Вважайте, що половину справи вже в боротьбі з хворобою зроблено. Для хоробрих, пропонуємо з'їсти цибулину як яблуко.

  Приготуйте суміш з рівно взятих коренів оману , солодки голої і алтея. Взявши 2 столові ложечки суміші залийте 0,5 літрою холодної води і залиште на ніч настоюватися. Цей настій приймайте по півсклянки двічі на день. Залийте склянкою окропу столову ложечку подрібненого сухого листя з подорожника. Накрийте кришкою і настоюйте суміш 20 хвилин. Процідіть, і полощіть горло цим теплим настоєм по 3-4 рази на день.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!