Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Профілактика від охолодження.


Вовняна або шерстяна манишка захистить від охолодження.

Лечение суставов и костей   Ця порада стане в нагоді людям, яким доводиться тривалий час перебувати або працювати на холоді, під дощем, пронизливим вітром. До слова, захисна хутряна або вовняна манишка - засіб профілактики і лікування. І в разі гострих і хронічних бронхітів, а також при болях в грудях, супроводжуючих серцеві недуги, в тому числі інфаркт міокарда. Особливо ефективна вона взимку, коли вдихання холодного повітря викликає неприємні (ніби щось затискає) відчуття, а також біль в грудях.

  Виготовляють манишку так. З хутра або вовняної тканини (краще ворсистої) вирізують смужку завдовжки 25-30 см і шириною 15-17 см по формі, схожій на трапецію. Верх - вузька основа трапеції - повинна півколом облягати шию на рівні підключичної ямки. У верхніх і нижніх куточків трапеції треба пришити гумки або тасьму, щоб її закріпити. Надягати манишку потрібно ворсинками до тіла. Носити можна не тільки на вулиці, але і в приміщенні, якщо там холодно.

  Лікувальна і профілактична дія цього методу ґрунтується на подразненні рефлекторних зон серця та дихальних шляхів, вказує лікар-невролог. Професор К. Уманський, не раз рекомендував такі манишки своїм пацієнтам і переконався в їх ефективності за роки багаторічної практики.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!