Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування хвороб ніг.


З імбирним маслом робимо масаж ніг.

Лікування хвороб ніг   Якщо ви проводите цілий день на ногах, тоді ваші м'язи стомлюються і набрякають. В такому випадку вам допоможе розгріваючий масаж з використанням імбирного масла. Залийте 1 столову ложечку тертого імбиру склянкою олії. Настоюйте його впродовж тижня, і хоча б один раз в день його обов'язково помішуйте, бажано це робити дерев'яною ложкою. Отримаєте прекрасне масажне масло.


Термомассаж допоможе хворій пятці.

  Потрібно 2 миски, одну з гарячою водою другу з крижаною водою. По черзі ставте ногу спочатку в гарячу воду, а потім в холодну. Починати тримати у воді потрібно спочатку з 15 секунд. Поступово збільшувати час до 30 секунд. Так проводити процедуру протягом 15-20 хвилин, час від часу підливаючи воду в кожну миску відповідно. Останнє занурення робити в холодну воду. Через тиждень лікування відчуєте покращення.


Лікування за допомогою ваночок з м'яти, бузини і череди.

  Якщо вам довелося дуже довго ходити, то втомлені ноги можна швидко "відновити" за допомогою ванночки приготовленої з м'яти, бузини і череди. Взяти 2-3 столові ложечки подрібненої суміші цих трав залити одним стаканчиком окропу, потім концентрат додати у воду. Щоб поліпшити кровообіг ніг, корисно "купати" їх в суміші солі і соснової хвої (по 1 столовій ложечці на 1 літр води), при запаленні шкіри - в настоях кропиви, хвої і ромашки. Якщо ноги набрякають, їх полікують ванночки, приготовані з липовим цвітом (50 г.) і кухонної солі (1 столова ложка).


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!