Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування суглобів і кісток.


Зміцнюємо свої суглоби.

Лікування суглобів і кісток   Натріть на дрібній тертці пастернак, петрушку, а також корінь селеру. Візьмемо по 1 столовій ложечці кожного кореня і заллємо всю цю суміш 100 мл. кип'ятіння не охолодженою водою. У цю ж суміш додамо 2 столові ложечки блакитної глини і все це ретельно розмішуємо. Цю кашу викладаємо на лляну ганчірку і щільно додаємо до хворого суглоба на ніч. Вранці все це добре змиваємо. Курс цей лікувальний треба робити від 5, по потребі і до 10 таких процедур.


Просолена шерсть лікує суглоби.

  Приготувати просолену шерсть для лікування суглобів дуже просто. Розчиніть в 1 літрі теплої води жменю кухонної солі і опустіть в цей же розчин вовняну тканину. Після намочування відіжміть її і просушіть. Прикладайте промочену шерсть до хворих суглобів. Сама по собі шерсть прогріває, а в поєднанні ще з сіллю, вона ще краще втамовує біль і зцілює суглоби.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!