с Лікування тиску. Народне лікування тиску. Лікування народними засобами тиск.
Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування тиску.


Салатом з Іван - чаю лікуємо тиск.

Лікування тиску.   Іван - чай (хаменерій) в народній медицині здавна застосовується для приготування цілющого напою у разі застуди, слабкості, щоб поліпшити серцеву діяльність і знизити тиск. Також можна використовувати цю рослину не тільки як заварку. Але і вживати в їжу свіжі його листя, навесні які соковиті і ніжні. Змішайте у вільних пропорціях листя з Іван - чаю, з листям кіндзи а також петрушки. Заправте цей салат олією додаючи невелику кількість бджолиного меду або майонезу, який самі приготували, змішавшись сирий яєчний жовток зі сметаною. Для зниження артеріального тиску, а також чищення ваших судин цей салат потрібно їсти двічі на день.


Тиск знімаємо руками.

  Подушечкою великого пальця руки натисніть на першу крапочку під нижньою щелепою там, де відчувається у вас пульсація сонної артерії, порахуйте до десяти. Після цього відпустіть, зробіть вдих і натисніть. Після триразового натискання зліва, зробіть аналогічно з правого боку. Натискання в цьому місці на сонну артерію в деякій мірі нормалізує артеріальний тиск.
  Середніми пальцями двох рук тричі натисніть на зону довгастого мозку на потилиці і також порахуйте до десяти. Після цього трьома пальцями кожної руки натисніть на основу потиличної кістки і в місці, на три точки вище над ним. Збільшуючи з наступним разом силу натиснення, повторіть вправу тричі. Натисніть трьома пальцями із обох сторін на надчеревну ділянку, порахуйте до десяти і відпустіть. Нажміть і розтягуйте лівий середній палець, а потім правий середній палець.
  Під час або напередодні магнітних бур багато хто відчуває важкість у голові, легке запаморочення. Тут можна собі трохи допомогти, зробивши масаж вух. Вказівні пальці вставляєте у вуха і робите 60 рухів по колу за годинниковою стрілкою. Потім пропускаєте вушну раковину між пальцями вказівним і середнім, і енергійно масажуєте цю область голови. Ця вправа допоможе поліпшити ваше самопочуття.


Щоб тримати в нормі тиск.

  Столову ложечку меду розчиніть в стаканчику мінеральної не газованої води, добавте туди сік половинки лимона. Випийте натщесерце суміш за один прийом. Курс цього лікування становить 8-10 днів.
  2 стаканчика журавлини розітріть добре з 3-ма столовими ложечками цукрової пудри. Пийте чай з цим смачним «варенням».


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!