Народна медицина.
Народна медицина Природні рецепти Рецепти знахара

Всі лікарства ростуть біля нас. Тільки потрібно їх знати, і вміло використовувати.

Лікування цукрового діабету.


Лікуємо цукровий діабет.

Лікування цукрового діабету   Хороший результат лікування цукрового діабету дає настоянка для підшлункової залози. Вона знижує вміст цукру в крові, а також підвищує житєвий тонус. Столову ложку перегородок волоських горіхів засипану у склянку залийте горілкою, щоб вона повністю їх закрила. Поставте в темне місце на 2 тижні. Після настоювання приймайте її натщесерце по 5-6 крапель раз на день, але розведених у невеликій кількості води. Залежно від вашого стану здоровя, лікування триває від 1 до 3 місяців. Поступово пропаде сухість у горлі, а цукор у крові нормалізується.
  Діабет можна лікувати при допомозі сиру. В 3 літри молока додайте 2 ст. ложки сметани. Підігрійте а через деякий час відтисніть сир. У цей сир додайте 30-40 г дріжджів і вживайте по столовій ложці сир і сироватку тричі на день. Якщо у вас біля хати або дачі росте календула, або як ще у народі її називають квітка здоровя, то зривайте її і жуйте. Вони допоможуть коли у вас є цукровий діабет.
  При захворювані цукровим діабетом потрібно дуже багато рухатися. Піші прогулянки на свіжому повітрі повині у вас бути щоденно. Про ліфт у вашому підїзді потрібно вам забути.


Важливо!
Інформація, опублікована на сайті, носить ознайомчий, а не рекомендаційний характер. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!